ANA SAYFA-HABER ODASI-DUYURULAR-TAŞINMAZ VE MOTORLU KARA TAŞITI TİCARETİ
Taşınmaz ve Motorlu Kara Taşıtı Ticareti
Eklenme Tarihi : 07.06.2021 06:53

Ticaret Bakanlığı'nın yayımladığı 'Taşınmaz Ticareti Hakkında Yönetmelik' kapsamında gayrimenkul danışmanlarına 100 saatlik eğitim şartı getirilmiştir.

 

Söz konusu şartın sağlanabilmesi için Odalarımızdan alınan talepler doğrultusunda, taşınmaz ticareti ve ikinci el motorlu kara taşıtı ticareti ile iştigal eden üyelerimiz için Birliğimiz koordinasyonunda, TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi ve Sahibinden.com işbirliğinde tasarlanan ücretsiz eğitimler 7 Haziran tarihinde başlayacaktır.

 

Taşınmaz ticareti için 100 saat, ikinci el motorlu kara taşıtı ticareti için ise 35 saat sürecek eğitimler, yıl boyunca üyelerimize online ortamda ücretsiz olarak sunulacaktır. Eğitimlerin sonunda ise katılımcılara ayrıca TOBB ETÜ tarafından başarı sertifikası verilecektir.

 

Eğitimler için üç çevrimiçi sınıf açılmıştır. Detayları http://www.uzmanlik.com adresinde yer alan ilk eğitimlerin tarihleri aşağıda verilmiştir.

 

- Emlak uzun programı: 7 Haziran - 13 Temmuz

- Emlak kısa programı: 14 Haziran - 1 Temmuz

- İkinci el araç ticareti programı: 14 Haziran - 1 Temmuz

 

Üyelerimizden gelen talepler doğrultusunda eğitimler yıl boyu devam edecek olup http://www.uzmanlik.com adresinden üyeler kayıt olarak kullanıcı adı ve şifre ile eğitime dahil olabilecektir. Bu eğitimleri kaçıran üyelerimizin yıl içerisinde her ay düzenlenecek programları, anılan adres üzerinden takip etmeleri önerilmektedir.

 

Bu kapsamda www.uzmanlik.com adresinden ulaşılabilecek eğitimlerin 'emlak' ve 'ikinci el araç ticareti' alanlarında faaliyet gösteren üyelerinize düzenli olarak duyurulmasını, söz konusu eğitimlere katılımlarının temin edilmesini ve konuya ilişkin görsellerin sosyal medya ve internet sitenizde paylaşılmasını önemle rica ederim.

 

Saygılarımla,

 

Sosyal medya duyurularında kullanılabilecek tasarımlar için lütfen aşağıdaki linklere tıklayınız.

 

Banner: https://www.hizliresim.com/18toa82

Twitter - Linkedin - Instagram için: https://www.hizliresim.com/x690unl

Web sitesi için: https://www.hizliresim.com/25p0q0p

KREDİ HESAPLAMA
DÖVİZ
USD: 8.58 TL
EURO: 10.11 TL
GBP: 11.85 TL